Strona główna Dzieje się Czy można masturbować kolegę? – poznaj odpowiedź niemieckich seksedukatorów

Czy można masturbować kolegę? – poznaj odpowiedź niemieckich seksedukatorów

Czy można masturbować kolegę? – takie pytanie na portalu loveline.de zadała osoba podpisana jako 14-letni Tobi. Według niemieckich seksedukatorów nie ma w tym nic złego.

Całe pytanie postanowiliśmy przetłumaczyć mało wulgarnie, a brzmi ono następująco: „Czy to normalne, że czuję potrzebę masturbowania mojego najlepszego przyjaciela? Naprawdę lubię dziewczyny, ale mimo to mam takie odczucie.” Oto odpowiedź: „To co czujesz jest twoje. Jeśli masz potrzebę masturbowania najlepszego przyjaciela to także twoje. Nie musisz się martwić. Wielu nastolatków ma takie myśli. Zwłaszcza jeśli masz najlepszego przyjaciela, którego znasz i któremu prawie ze wszystkiego się zwierzasz. To tylko mały krok aby być blisko ze sobą fizycznie. Powinieneś się zastanowić czy twój przyjaciel czuje to co ty. Czy możesz sobie wyobrazić powierzenie mu swych myśli? Z pewnością nie będzie to dla ciebie łatwy krok, ale twój najlepszy przyjaciel z pewnością cię wysłucha i powie ci o swoim punkcie widzenia. Kto wie, może to was do siebie zbliży? Może uznasz, iż lepiej będzie zachować swoje fantazje dla siebie? Nie wszystko co sobie wyobrażasz musisz przeżyć.”

Screen ze strony loveline.de.

Ponadto oprócz pytań czy można masturbować kolegę pada wiele innych: 13-letni Yannik pyta czy może uprawiać seks z rówieśniczką. 18-letni Paul pyta czy może uprawiać seks ze swą 14-letnią dziewczyną. 15-letni Mario pyta się czy penis może się złamać. Tego typu pytań jest tam dużo więcej, a odpowiedzi czasami są kontrowersyjne.

Jak podaje portal stoppedofilii.pl strona jest prowadzona przez BZgA – federalną centralę ds. edukacji zdrowotnej w Niemczech. BZgA jest współautorem słynnych wytycznych WHO, w których m.in. dzieciom do lat 4 powinno mówić się o masturbacji (całość TUTAJ). Przypominamy, że na te wytyczne powołuje się deklaracja LGBT+ podpisana przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

źródło: loveline.de, stoppedofilii.pl
zdjęcie: al.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.