Strona główna Najnowsze Przesłanie pastora Cyrikasa do Polaków

Przesłanie pastora Cyrikasa do Polaków

Andrzej Cyrikas - przesłanie do Polaków

Pastor Andrzej Cyrikas umieścił na Youtube przesłanie do Polaków związane z paniką jaka zapanowała z powodu koronawirusa.

W filmie pastor odniósł się problemów z koronawirusem. Zwrócił się do osób, które go krytykują i wyzywają w Internecie. Odniósł się także do zarzutów pewnego pastora, który kazał mu się… nawrócić. Ponadto wspomniał jakie tragiczne konsekwencje poniesie państwo polskie z powodu paniki i decyzji jakie podjęto. Dodatkowo powołał się na decyzje jakie zaszły w Anglii, gdzie postanowiono jedynie odizolować osoby starsze uważając ją za rozsądną. Zaznaczył, że nie da się odizolować od siebie 38 milionów Polaków, a śmierć wielu osób z powodu koronawirusa i tak jest nieuchronna. W konsekwencji w wyniku obecnych decyzji ucierpi gospodarka Polski, zbankrutuje wiele przedsiębiorstw, a spora część Polaków straci zatrudnienie.

Wyraził zdziwienie, iż chrześcijanie tak bardzo boją się wirusa. Zaapelował szczególnie do mężczyzn by się nie bali i poświęcali się dla ludzi. Pastor także zachęcił byśmy w tak trudnym czasie nie bali się zaufać Bogu. Zaapelował by chrześcijanie zaprzestali się wzajemnie wyzywać ze względu na inne spojrzenie na problem koronawirusa, bo to niszczy Kościół. Żaden z chrześcijan nie powinien czuć się lepszym od innego. Za podejmowane decyzje i tak zostaniemy osądzeni przez Jezusa Chrystusa.

Poniżej całe przesłanie pastora:

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: