Strona główna Dzieje się Zwolenniczki aborcji mają czytać Biblię

Zwolenniczki aborcji mają czytać Biblię

Zwolenniczki aborcji mają czytac Biblię
zdjęcie: independent.co.uk

Zwolenniczki aborcji mają czytać Biblię w ramach akcji „Tydzień biblijny”. Organizatorem jest parafia św. Antoniego z Padwy w Warszawie.

Parafia św. Antoniego z Padwy zaprosiła znanych aktorów by w ramach akcji „Tydzień biblijny” czytali Biblię. Filmy z czytania Słowa Bożego miałyby być umieszczane w sieci. Sama idea jak najbardziej zasługuje na poparcie, jednak szokuje to, iż pośród zaproszonych aktorów znajdziemy zadeklarowane zwolenniczki aborcji. Konkretnie chodzi o takie panie jak Olga Bołądź i Katarzyna Zielińska.

Niedawno sejm zajmował się prawem dotyczącym morderstwa prenatalnego. W konsekwencji wielu zwolenników eksterminacji dzieci w łonach matek w ramach protestu umieszczało na portalach społecznościowych zdjęcia z charakterystycznym symbolem błyskawicy. Do tej akcji dołączyły Olga Bołądź i Katarzyna Zielińska.

Co ciekawe pani Zielińska jest katoliczką. Zaznacza, że aborcja powinna być legalna w przypadku gwałtu, zagrożenia życia matki, nieodwracalnego uszkodzenia płodu. Podobnie jest z panią Olgą Bołądź, która deklaruje, iż wierzy w Boga i Mu ufa. Sprawę nagłośniła na swym facebookowym fanpejdżu dziennikarka Weronika Kostrzewa, która zamierza o sprawie poinformować rzecznika Episkopatu Polski.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Wspomnianym paniom radzimy się zastanowić nad tym jak godzą wiarę w Boga ze wspieraniem aborcji. Obecny projekt ustawy usuwał tzw. aborcję eugeniczną. Czy np. dzieci z zespołem downa nie mają prawa do życia? Póki co nie wiadomo czy organizator akcji wiedział o poglądach aktorek.

Plakat promujący tydzień biblijny. Zdjęcie swietyantoni.com.pl

źródło: swietyantoni.com.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: