Strona główna Najnowsze Bartłomiej Kurylas – stawajmy po stronie życia

Bartłomiej Kurylas – stawajmy po stronie życia

Pastor Kurylas po stronie życia

Pastor Bartłomiej Kurylas swoje kazanie zaczął od słów, iż chrześcijanie powinni murem stać po stronie życia nienarodzonych dzieci.

Zaczął radykalnie mówiąc, że jeśli w jakimś Kościele pojawia się tutaj kolaboracja ze światem, jeśli jakiś Kościół nie staje bezwzględnie za życiem do należy go opuścić. Zaznaczył, iż taki „Kościół” nie jest prawdziwym Kościołem Jezusa Chrystusa. Zauważył, że wielu chrześcijan w ostatnim czasie żyje w strachu, zajmuje się sprawami niepotrzebnymi zamiast robic to co nakazuje Biblia. Zwróćił uwagę, że praktykuje się kult zdrowia. Jeśli ktoś w tym się nie mieści to według wielu ludzi należy takie osoby izolować, a nawet zabijać. Zaznaczył, że brakuje kultu zdrowia duszy.

Zwrócił uwagę, że wielu przywódców Kościołów nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem. Zaznaczył, że mówią w następującym tonie: „Nie popieram zakupu niewolników, nie popieram handlu niewolnikami, ale nie mogę zabronić zakupu niewolnika.” Tych, którzy nie potrafią zabrać właściwego stanowiska nazwał tchórzami. Zaznaczył, że część osób mieniąca się chrześcijanami próbuje ominąć przykazanie: „Nie morduj”. Tutaj nie ma żadnych odstępstw od tej zasady.

Zaznaczył, że dziecko w łonie matki ma duszę i ducha. Ukazał jakiej absurdalnej argumentacji używają zwolennicy aborcji. Zwrócił uwagę, że Kościół ma obowiązek chronić ludzi słabych i bezbronnych. Ponadto pokazał bardzo zwruszający fragment programu „Mam talent” z udziałem chorych dzieci. Osoby opowiadające się za prawnym dopuszczaniem aborcji nazwał mordercami.

Pastor zwrócił uwagę, że Jezus nie opowiedziałby się za zamordowaniem dziecka, ani nie udzieliłby pozwolenia drugiemu człowiekowi na mord. Jako chrześcijanie stójmy po stronie życia. Zaznaczył, że w zeszłym wieku odwrócenie od Boga spowodowało piekło w Europie. Widocznie teraz chcemy tego samego. Poniżej całość nauczania.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.