Strona główna Dzieje się Pomóżmy choremu pastorowi Kurylasowi

Pomóżmy choremu pastorowi Kurylasowi

pomóżmy choremu pastorowi Kurylasowi

Pomóżmy choremu na chorobę Leśniowskiego-Crohna pastorowi Bartłomiejowi Kurylasowi. Można to zrobić wpłacając pieniądze na zbiórkę.

Znany z niepoprawności oraz budujących kazań pastor Bartłomiej Kurylas ma problemy zdrowotne. Wcześniej źle postawiona diagnoza sprawiła, iż niepotrzebnie przeprowadzono operację. W konsekwencji jego stan zdrowia stopniowo się pogarszał. Ostatecznie okazało się, iż pastor cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna w bardzo zaawansowanym stadium. Jest to schorzenie poważnie atakujące jelita.

Aktualnie pastor rozpoczął leczenie. Następnie czeka go pobyt w szpitalu, lekarstwa. Same leki mają kosztować około 500 złotych miesięcznie. Ponadto potrzebny będzie zakup różnego rodzaju suplementów. Do tego wszystkiego dochodzą wizyty lekarskie.

Pastor jest jedynym żywicielem rodziny (żony i trójki niepełnoletnich dzieci). Usługuje w Chrześcijańskim Kościele „Nowe Narodzenie” w Tarnowskich Górach. Pomóżmy choremu pastorowi i jego bliskim w tych trudnych chwilach. Obecnie (stan w dniu 4.12.20r.) zebrano na pomoc ponad 7000 zł (potrzeba zdecydowanie więcej). Link do akcji TUTAJ.

Członkowie zboru z Tarnowskich Gór, w którym usługuje pastor modlą się o jak najszybszy powrót do zdrowia codziennie o godzinie 20:00. Zachęcamy także Ciebie do wytrwałej modlitwy o zdrowie pastora. Szczególnie polecam rozważyć poniższy fragment Słowa Bożego:

„Wyznawajcie zatem sobie nawzajem grzechy, módlcie się jeden za drugiego, byście odzyskali zdrowie. Wielką moc posiada wytrwała modlitwa sprawiedliwego.” Jak. 5:16

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: