Strona główna Dzieje się Aresztowano pastora Pawłowskiego

Aresztowano pastora Pawłowskiego

Aresztowano pastora Pawłowskiego

Aresztowano pastora Pawłowskiego w związku z nieprzestrzeganiem reżimu sanitarnego na nabożeństwach w jego zborze w Calgary.

Kanadyjska policja aresztowała pastora Artura Pawłowskiego oraz jego brata Dawida Pawłowskiego. Przyczyną miało być niestosowanie się pastora do restrykcji sanitarnych w trakcie nabożeństw. Pastor już wcześniej wielokrotnie miewał problemy z kanadyjskimi władzami, które np. utrudniały mu karmienie bezdomnych. Ponadto nigdy nie bał się krytykować państwa kanadyjskiego m.in. za aborcję czy tzw. małżeństwa homoseksualne. Bardzo głośno w światowych mediach zrobiło się o nim gdy dwukrotnie stanowczo wyprosił policję ze swego zboru.

Musiano uznać pastora za niezwykle niebezpiecznego przestępcę skoro kanadyjska policja ruszyła za nim w liczbie siedmiu aut. Polskiego duchownego oraz jego brata siłą zaniesiono do radiowozów. Co ciekawe aresztowano pastora Pawłowskiego na autostradzie, a nie w kościele. W trakcie zatrzymania pastor nazwał policjantów Gestapo i nazistami. Zachęcamy do podpisania petycji za obroną pastora. Link do niej po kliknięciu TUTAJ. Ponadto pamiętajmy o nim w swoich modlitwach. Poniżej nagranie z zatrzymania.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.