Strona główna Dzieje się Komunistyczne ciemięstwo chrześcijan w Kanadzie

Komunistyczne ciemięstwo chrześcijan w Kanadzie

Kanadyjski „postęp” coraz mocniej dyskryminuje chrześcijan i konserwatystów. Właściciele firm, którzy nie podpiszą się pod deklaracją poparcia dla „postępu” pod postacią aborcji, eutanazji, multikulturalizmu, akceptacji dewiacji seksualnych i gender nie otrzymają dofinansowania ze strony państwa.

Przedsiębiorcy sprzeciwiający się nienormalności nie otrzymają dofinansowania na umowy o pracę dla uczniów chcących dorobić w okresie wakacyjnym. Oczywiście na zastrzyk państwowych pieniędzy mogą liczyć ci, którzy podpiszą się pod poparciem programu lewackiego rządu. Te metody są zabójczo podobne do tych jakie stosują państwa muzułmańskie wobec chrześcijan i żydów: jeśli przyjmiesz islam nie będziesz musiał płacić dodatkowego podatku (dżizji). Tu warto zwrócić uwagę na słowa premiera Justina Tredeau, który niedawno publicznie oświadczył, że chrześcijanie to najgorszy element kanadyjskiego społeczeństwa. Na chwilę obecną organizacja Open Doors nie uwzględnia Kanady na liście państw, gdzie najbardziej prześladuje/dyskryminuje się chrześcijan. Pojawienie się tego bolszewickiego państwa na liście to kwestia czasu.

Niektórych może szokować, że takie państwo jak Kanada ogranicza swobody obywatelskie i wolność światopoglądową. Państwo, które zostało zbudowane przez chrześcijan przewodzi w upadku zachodniej cywilizacji. Niedawno nawet zalegalizowano zoofilię pod warunkiem, że zwierzę… wyrazi zgodę na stosunek. Na temat sytuacji Kanady bardzo ciekawego wywiadu udzielił Tomaszowi Terlikowskiemu pastor Artur Pawłowski, który można obejrzeć poniżej.

„A to wiedz, że w dniach ostatecznych nastaną trudne czasy: Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, chełpliwi, pyszni, bluźnierczy, rodzicom nieposłuszni, niewdzięczni, bezbożni, bez serca, nieprzejednani, przewrotni, niepowściągliwi, okrutni, nie miłujący tego, co dobre, zdradzieccy, zuchwali, nadęci, miłujący więcej rozkosze niż Boga, którzy przybierają pozór pobożności, podczas gdy życie ich jest zaprzeczeniem jej mocy; również tych się wystrzegaj.” 2Tm 3:1-5

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here