Strona główna Dzieje się Uważają się za aniołów i zakłócają spotkania religijne

Uważają się za aniołów i zakłócają spotkania religijne

zakłócają spotkania religijne
zdjęcie: fragment screenu https://www.youtube.com/watch?v=u0AyuPICTwE

Zakłócają spotkania religijne i uważają się za aniołów. Kontrowersyjni działacze zamieszczają filmy z kontrowersyjnych działań na Youtube.

Na Youtube na kanale Urszula888 zamieszczane są nagrania z działalności trzech osób, która nachodzi różne kościoły i sale królestwa świadków Jehowy. Przerywając mszę wydzierają się głosząc fragmenty z Biblii. Tą trójką są: związany niegdyś ze świadkami Jehowy Bogdan C., Zbigniew P. oraz Urszula O.

Wspomniana trójka mówi, iż są aniołami i wskrzeszają ludzi. Zaczepiają różne osoby roznosząc im różnego rodzaju ulotki ze swymi dziwnymi naukami. Potrafili nawet hałasować w kościele, gdzie gromadzili się ludzie przed uroczystością pogrzebu. Nagranie można obejrzeć poniżej.

Ciężko w tym co głoszą znaleźć spójną logikę. Są zbulwersowani gdy nazwie się ich panem lub panią. Chcą by zwracano się do nich słowami bracie lub siostro. Głoszą sprzecznie ze Słowem Bożym, iż wszyscy jesteśmy braćmi i siostrami. Negują dogmat Trójcy Świętej. Boga Ojca nazywają dziadkiem na emeryturze, a Jezusa ojcem. O ile Urszula O. i Bogdan C. w swej działalności zdają się być niegroźni, tak na niektórych nagraniach widać słowną agresję u Zbigniewa P. Poniżej można obejrzeć jak domaga się otwarcia drzwi dla niego.

Alergicznie reagują na ludzi w maseczkach. Przy okazji głoszą różne teorie spiskowe związane np. z koronawirusem czy płaską ziemią. Mimo, że niektóre osoby nie życzą sobie by ich nagrywano to nie dostosowują się do tego. Ponadto bez ich zgody publikują ich wizerunki w filmach na Youtube. Nie odpuszczają nawet straży miejskiej, gdzie w ich siedzibie roznosili swe materiały. Podobny los spotkał komendę policji w Rudzie Śląskiej. Na innym nagraniu zostawili ulotkę w siedzibie urzędu miejskiego w Świętochłowicach. Na ich ulotkach możemy przeczytać o tzw. iskrze z Polski. Nie należy jednak tego utożsamiać z objawieniami Faustyny Kowalskiej, która głosiła pogląd, iż z Polski wyjdzie iskra. Gdy otworzy się im drzwi to bardzo ciężko jest ich wyprosić.

Niektórym może wydawać się nieetyczne, iż piszę tutaj o osobach prawdopodobnie chorych psychicznie, którym powinno dać się spokój. Z drugiej strony nieświadomi pod względem wierzeń Polacy mogą utożsamiać ich mylnie z ewangelikalnymi chrześcijanami. Jako ewangelicznie wierzący chrześcijanin tego nie chcę. Proponuję pomodlić się o wspomniane osoby.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: