Strona główna Dzieje się Szokujące słowa pastora o dawaniu pieniędzy na Kościół

Szokujące słowa pastora o dawaniu pieniędzy na Kościół

Szokujące słowa pastora Duplantisa
zdjęcie: cnn.com

Szokujące słowa wypowiedział pastor Jesse Duplantis. Oznajmił, że Jezus jeszcze nie wrócił gdyż wierzący dają za mało pieniędzy na Kościół.

Charyzmatyczny pastor Jesse Duplantis wypowiedział kontrowersyjne słowa, które stały się hitem Internetu. Duchowny oznajmił: „Szczerze wierzę, iż powodem dla którego Jezus nie powrócił jest to, że ludzie nie dają tak jak Bóg im nakazał”. W konsekwencji na 72-letniego pastora spadła fala krytyki.

Następnie duchowny zachęcił oglądających program by dzwonili na podany numer na ekranie aby dowiedzieć się, gdzie wpłacać pieniądze. Co ciekawe duchownemu zarzuca się powszechnie głoszenie tzw. teologii sukcesu. Głosi ona m.in., że ci, którzy hojnie przeznaczają pieniądze na Kościół będą żyć w bogactwie i luksusach. Oczywiście nie ma to żadnego poparcia w Słowie Bożym.

Ponadto o pastorze Duplantisie głośno zrobiło się kilka lat temu. Wówczas apelował o wpłacanie pieniędzy na zakup prywatnego odrzutowca wartego 54 miliony dolarów. Co ciekawe wówczas był w posiadaniu trzech odrzutowców. Wówczas także wypowiadał szokujące słowa. Twierdził, że gdyby Jezus głosił dzisiaj to nie jeździłby na osiołku, lecz latał po świecie samolotami.

źródło: o2.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: