Strona główna Dzieje się Czy proroctwa Johna Paula Jacksona się wypełniają?

Czy proroctwa Johna Paula Jacksona się wypełniają?

Proroctwa Johna Paula Jacksona
zdjęcie: screen filmu https://www.youtube.com/watch?v=0-rgNvRM760

Czy wygłoszone w 2011 roku zapowiedzi Johna Paula Jacksona dotyczące Polski wypełniają się obecnie na naszych oczach?

Słowo Boże ukazuje nam jak Bóg posługiwał się różnymi prorokami, którzy mieli do przekazania informacje konkretnym ludziom. Niektórzy twierdzą, że dary Ducha Świętego (w tym dar prorokowania) przeminęły. Niemniej kto doświadczył darów Ducha Świętego wie jak mylne jest to twierdzenie. Ludzie obdarzeni darami Ducha Świętego w tym daru prorokowania nadal działają.

Przyjrzyjmy się tutaj Johnowi Paulowi Jacksonowi. Człowiek ten dużo wcześniej zapowiedział nadejście epidemii (źródło). Być może chodziło o słynnego koronawirusa. Trafnie przepowiedział, iż Rosja będzie chciała przejąć kontrolę nad Ukrainą (źródło). Ponadto dodał, iż Federacja Rosyjska będzie mieć imperialne ciągoty mające na celu przywrócenie czegoś w rodzaju Związku Radzieckiego (choć może się to inaczej nazywać) (źródło). Jakby nie patrzeć Białoruś jest w objęciach Rosji, obecnie Putin próbuje przejąć Ukrainę, nawiązano bliską współpracę z Kazachstanem. Zapowiadał, iż po tym jak Mubarak przestanie być prezydentem Egiptu władzę przejmą terroryści (źródło). Z czasem przez Egipt w 2011 roku przeszła Arabska Wiosna, wskutek której Mubarak utracił władzę. Przy tym doszło do licznych ataków terrorystycznych i poważnych prześladowań chrześcijan. Ponadto często w swych wypowiedziach zapowiadał wzrastającą pozycję islamu (źródło). Wspomniał o narodach, które miały opuścić Unię Europejską (źródło). W 2020 roku Wielka Brytania opuściła ten twór. Zapowiadał zamieszki rasowe w USA (źródło). W konsekwencji po śmierci Georga Floyda ruch Black Lives Matter dokonał ogromnych dewastacji i kradzieży. Część proroctw nadal czeka na wypełnienie.

Co czeka Polskę?

Co takiego wspomniał o Polsce? W 2011 roku w programie „Na poddaszu” wspomniał m.in. o tym co ma czekać Polskę. Zwrócił uwagę, że Polska będzie mieć wpływ na Europę. Komentując to powiedział: „Powstaną siły, które spróbują to powstrzymać. Rosja będzie próbowała szantażować Polskę. Stanie się to za parę lat gdy ceny benzyny będą bardzo wysokie. Benzyna i ropa będą trudno dostępne. Ludzie będą stać w kolejkach po benzynę i nie będziemy mogli codziennie korzystać z samochodów. W tym kluczowym momencie Rosja powie: Jeśli nie wejdziecie z powrotem do nowego Związku Radzieckiego, który prawdopodobnie będzie nazywał się inaczej to przestaniemy sprzedawać wam ropę. Polacy będą musieli zdecydować czy zaufają Bogu wierząc, że im pomoże czy też ulegną wpływom Rosji.” Czy mamy do czynienia z początkiem tych wydarzeń? Wszak kurek z gazem został już Polsce przykręcony.

Dodatkowo powiedział: „Bóg będzie działał w sprawie Polski. On interesują się Polską. Udowodniliście, że macie w sobie bohaterską krew. Gdy inne kraje były bierne wy powstawaliście i będziecie musieli zrobić to po raz kolejny, ale tym razem nie będzie to tylko dla Polski, ale wpłynie to na całą Europę.” Na chwilę obecną można powiedzieć, iż Polska odgrywa ogromną rolę dla Litwy i Ukrainy. W przypadku Litwy udało nam się ich wspomóc chroniąc przed „przerzucaniem” nielegalnych imigrantów jakiego dokonywał Łukaszenka. Tu warto pamiętać, iż wielu z nich pragnęło dostać się nielegalnie do państw zachodnich. Teraz Polska wspiera naród Ukraiński w wojnie z Rosją. Czy Polska wpłynie jeszcze na inne państwa? Zobaczymy… W tym wszystkim Jackson zachęcał do modlitw by Polacy czuli głód Boga.

„Ducha nie gaście, proroctwa nie lekceważcie! Wszystko badajcie, a co szlachetne – zachowujcie!” 1Tes. 5:19-21

Poniżej nagranie z udziałem Johna Paula Jacksona, w którym m.in. wypowiada proroctwa dla Polski.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: