Strona główna Dzieje się Samochód przepełniony Jezusem w Turcji

Samochód przepełniony Jezusem w Turcji

Samochód przepełniony Jezusem

Znany polski ewangelista, Łukasz Szczepaniak, poinformował dzisiaj na swoim profilu facebookowym, że jedzie do Turcji aby pomagać ludziom których dotknęły ostatnie kataklizmy. Rzecz w tym że jedzie tam – do kraju muzułmańskiego, a jego samochód jest przepełniony Jezusem.

Łukasz Szczepaniak jest zapalonym ewangelistą i od dawna słynie z niecodziennych akcji dla głoszenia ewangelii. Jeździ po całej Polsce po to żeby modlić się o ludzi, a nawet o wskrzeszenie zmarłych. Dzisiaj poinformował że jedzie do Turcji, żeby wspierać ludzi którzy zostali dotknięci trzęsieniem ziemi. Razem z nim jedzie Pan Mikołaj Rykowski, prezes fundacji Wolne Miejsce.

Łukasz poinformował że wyruszają w sobotę i jadą w sam środek Turcji, muzułmańskiego kraju. Samochód Łukasza którym jadą, jest obklejony imieniem „Jezus”, oraz przesłaniem że jest to imię, ponad wszystkie. Na miejscu chcą wesprzeć między innymi, ludzi z wyżej wymienionej fundacji którzy są już na miejscu. Powrót do Polski planują po około dwóch tygodniach. Samochód przepełniony Jezusem, w takim kraju będzie na pewno się wyróżniał, ale mamy wiarę w Bożą ochronę!

Samochód przepełniony Jezusem w Turcji

Jak napisał w swoim poście Łukasz Szczepaniak, Polacy którzy są na miejscu i pomagają, przeżyli kolejne trzęsienie ziemi w skali 4,5 stopnia. Co prawda sami żartują że już się trochę przyzwyczaili, ale wszyscy wiemy że zagrożenie nadal jest bardzo realne. Na miejscu zajmują się karmieniem ludzi którzy stracili cały dobytek życia.

ZOBACZ TAKŻE: Mel Gibson nakręci kontynuację pasji

Obecnie Ewangelista Łukasz Szczepaniak, zajmuje się tworzeniem miejsca w Gołdap przy ul.Partyzantow 16A, do którego ludzie mogą przyjść, poczuć Bożą obecność, poprosić o modlitwę. Odbywają się tam też stałe, niedzielne nabożeństwa. Pragnieniem Łukasza jest przebudzenie i rozpalenie kraju dla Jezusa. Ostatnio również zajął się produkcją odzieży – wyprodukował bluzy które mówią o Jezusie. Jest też w trakcie zakładania fundacji.

Jako redakcja, pragniemy wspierać służbę Łukasza Szczepaniaka. Przebudzenie w Polsce jest dla nas ważną sprawą. Ludzie codziennie masowo idą do piekła. Potrzebujemy więcej osób które położą swoje życie jako ofiarę dla Jezusa i będą mu służyć. Prosimy wszystkich o modlitwę za ten wyjazd do Turcji, oraz za to co się tam dzieje.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: