Strona główna Najnowsze Historia Małgorzaty Janas

Historia Małgorzaty Janas

Małgorzata Janas - świadectwo
Na kanale Łukasza Czarnoty gościła Małgorzata Janas, która opowiedziała historię swego nawrócenia.

Na samym wstępie możemy usłyszeć szokujące słowa, iż jej ojciec próbował ją zabić gdy była jeszcze niemowlęciem. Gdy byłą dzieckiem ojciec nie chciał się nią zajmować i nie mieli kontaktu. Z tego powodu miała niską samoocenę.

W dorosłym życiu rozpadło się jej małżeństwo. W konsekwencji popadła w depresję, potem pojawiły się choroby. Straciła całkowicie chęć do życia, a jedyną motywacją do życia był jej syn. Pojawiały się problemy z bezsennością. Szukała pomocy, gdzie się dało, nawet u bioenergoterapeuty nie będąc wówczas świadomą, że otwiera się na działanie demoniczne. Pewnego dnia o misjonarza na mszy usłyszała, że Jezus ją kocha co przyznaje, że bardzo ją dotknęło i pojawiła się poprawa.

Jej siostra wraz z pewnym małżeństwem byli ludźmi nawróconymi. Opowiedzieli jej Ewangelię, dzięki, której świadomie przyjęła Jezusa do serca. Sama zauważyła, że spowiedź nie przynosiła zmian. Podczas modlitwy gdy wyznała grzechy Jezusowi przyjęła Jezusa do serca. Następnego dnia czuła się innym człowiekiem. Ponadto coraz częściej zaczęła sięgać po Słowo Boże, a problemy i jej syna zaczęły znikać. Poniżej historia nawrócenia Małgorzaty Janas.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: