Strona główna Najnowsze Dobromir Sośnierz: Unia Europejska to antychrześcijańska organizacja

Dobromir Sośnierz: Unia Europejska to antychrześcijańska organizacja

Dobromir Sośnierz w Europarlamencie

Dobromir Sośnierz z partii Wolność w wywiadzie dla Radia Maryja stwierdził, że Unia Europejska jest uczulona na chrześcijaństwo. Europoseł nazwał Unię organizacją antychrześcijańską.

„Chrześcijańskie wartości w Unii Europejskiej to już dawno historia. W tej chwili jest to zdecydowanie antychrześcijańska organizacja, wręcz uczulona na chrześcijaństwo. W Unii Europejskiej mamy do czynienia z selektywną tolerancją, która polega na tym, że wszystkie dokonania muzułmanów tolerujemy, a prowadzimy nagonkę zwłaszcza na Kościół Katolicki” – powiedział europoseł w wywiedzie udzielonym dla Radia Maryja. Jako przykład wskazał, iż Unia zarzuciła władzom gruzińskim konsultacje z Kościołem Prawosławnym. Stwierdził, że partie polityczne z nazwy chrześcijańskie nie mają nic wspólnego z wartościami chrześcijańskimi. „Jak ktoś konsultuje się z organizacjami gejowskimi to jest dobrze, a jak z cerkwią to niedopuszczalne” – stwierdził Sośnierz. Ponadto europoseł skrytykował obsesyjną walkę unijnych polityków o prawo do legalnej aborcji i tzw. równouprawnienie.

Europoseł Dobromir Sośnierz szybko zyskał sławę zastępując w Europarlamencie Janusza Korwin Mikkego. Jego filmy na youtube cieszę się dużą popularnością, gdzie uświadamia widzów jakie absurdy panują w Parlamencie Europejskim. Partia Wolność wraz z Ruchem Narodowym startują w koalicji w wyborach do Europarlamentu.

źródło: radiomaryja.pl

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: