Strona główna Najnowsze USA: Tak zboczeńcy deprawowali dzieci w bibliotece

USA: Tak zboczeńcy deprawowali dzieci w bibliotece [video]

Publiczna Biblioteka w Renton w stanie Waszyngton zorganizowała imprezę dla dzieci z udziałem różnej maści dewiantów. Osoby, które chciały udokumentować jak zboczeńcy deprawowali dzieci zostały siłą usunięte z biblioteki.

Biblioteka w Renton zorganizowała dla dzieci i młodzieży imprezę z udziałem zboczeńców. Po pierwsze już przy wejściu były sprzedawane takie akcesoria jak prezerwatywy, nawilżacze czy zakładki do książek w kształcie męskich narządów rozrodczych. Następnie pracownicy biblioteki ogłosili, iż wszyscy dorośli, którzy nie przyszli z dziećmi muszą opuścić imprezę. Kobiety, które chciały udokumentować na telefonach promowanie perwersji zostały… siłą usunięte przez policję. Podczas przedstawienia dzieci były uczone m.in. zakładania kondomów. Po drugie wydarzenie zostało mocno rozreklamowane przez media społecznościowe co w konsekwencji zaowocowało pojawieniem się faszystów z Antify. Faszyści z Antify zastraszali kobiety, które sprzeciwiały się promowaniu perwersji. Grożono im, że zostaną otrute, a ich zdjęcia zostaną opublikowane w sieci. Gdy jedna z kobiet zaczęła się modlić jeden z działaczy Antify wyciągnął gwizdek i zaczął jej gwizdać do ucha.

Organizatorem wydarzenia była Planned Parenthood – organizacja zajmująca się mordowaniem dzieci w łonach matek. Jak podaje „The Christian Post” dzieci były przyprowadzane przez „tatusiów” gejów i „mamusie” lesbijki. Jeśli nie chcemy by zboczeńcy deprawowali dzieci musimy stanowczo sprzeciwiać się aktywistom FLGBT (faszyści, lesbijki, geje, biseksualiści, transpłciowcy). Ponad wszystko musimy reagować na wszelkie akcje promujące dewiacje. Ostrzegamy, iż materiały video mogą wywołać obrzydzenie.

źródło:nczas.com
zdjęcie: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: