Strona główna Dzieje się Papież Franciszek przeprosił za uderzenie kobiety

Papież Franciszek przeprosił za uderzenie kobiety

Franciszek przeprosił kobietę

Papież Franciszek przeprosił za uderzenie kobiety w dłoń. Jego zachowanie wynikało z tego, iż został mocno szarpnięty za rękę.

Po odprawieniu nieszporów papież Franciszek postanowił obejrzeć szopkę. Spotkał się przy tym z ludźmi, którzy chcieli się z nim przywitać. W trakcie witania się z wiernymi pewna z kobiet chwytając go za rękę mocno szarpnęła go w swoją stronę. Nie wiadomo co było przyczyną jej zachowania. W konsekwencji rozsierdzony Bergoglio uderzył ją w dłoń by go puściła. Za swoje zachowanie papież Franciszek przeprosił.

Czy przeprosiny były słuszne? Czy uderzenie w dłoń było właściwe? Jak ocenić zachowanie kobiety? Poniżej nagranie z wydarzenia.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się:

1 KOMENTARZ

  1. […] PAPIEŻ FRANCISZEK PRZEPROSIŁ ZA UDERZENIE KOBIETY PAPIEŻ FRANCISZEK KONSEKROWAŁ NA BISKUPA ZWOLENNIKA ABORCJI I ZWIĄZKÓW JEDNOPŁCIOWYCH FRANCISZEK UHONOROWAŁ ZWOLENNICZKĘ ABORCJI BERGOGLIO: HOMOSEKSUALIŚCI MAJĄ PRAWO BYĆ CZĘŚCIĄ RODZINY BERGOGLIO: NAJBOGATSI POWINNI PŁACIĆ WYŻSZE PODATKI ATAK FRANCISZKA NA RAJE PODATKOWE HOPLOFOBIA FRANCISZKA CZY FRANCISZEK CHCE ZNISZCZYĆ KOŚCIÓŁ KATOLICKI […]

Comments are closed.