Strona główna Najnowsze Pastor Jerzy Przeradowski o II turze wyborów

Pastor Jerzy Przeradowski o II turze wyborów

Pastor Jerzy Przeradowski
zdjęcie: screen z nagrania https://www.youtube.com/watch?v=Qw5sDDwiO20

Pastor Jerzy Przeradowski postanowił zabrać głos w sprawie zbliżających się wyborów. Skonfrontował poglądy obu kandydatów.

Pastor Jerzy Przeradowski zamieścił na Youtube nagranie, w którym zestawia poglądy kandydatów na urząd prezydenta. Co prawda w nagraniu nie padają konkretne nazwiska, ale nie problem domyślić się o kogo chodzi. Zaznaczył, że nie jest dobrze jeśli Kościół uprawia politykę, lecz jako chrześcijanie powinniśmy oddawać głos na kandydata najbliższego chrześcijańskim wartościom. Podsumowując zestawił ich poglądy dotyczące stosunku do Boga, rodziny, aborcji czy stosunku do homoseksualizmu. Ponadto wobec tzw. środowisk LGBT użył określenia „homofaszyzm” twierdząc, iż za postulatami tych ludzi stoją demony.

Pastor uznał, że jak ktoś nie wie na kogo głosować to niech tego nie robi. Jeśli ktoś chce głosować na konkretnego kandydata to niech to zrobi, ale przestrzegł przed splamieniem swej duszy głosując na kandydata otwarcie stojącego po stronie grzechu. Ponadto zaznaczył, iż bez względu kto wygra wybory mamy modlić się za władzę. Poniżej nagranie pastora.

Pastor Przeradowski usługuje w Kościele Chrześcijańskim Jezus Żyje w Kutnie.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: