Strona główna Najnowsze Nachodźcy niemile widziani

Nachodźcy niemile widziani

Nachodźcy

Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej wygląda bardzo nieciekawie. Nie brakuje głosów, że nachodźcy powinni być przyjęci przez Polskę.

Jak przekraczać granicę?

Zacznijmy od tego czemu nazywam tych ludzi nachodźcami, a nie imigrantami bądź uchodźcami. Otóż tych przybyszów na teren Polski nikt nie zapraszał. Oni sami pchają się do Unii Europejskiej nie bacząc na prawo. Jako cywilizowane państwo powinniśmy trzymać się pewnych zasad. Dla przykładu: Jak ktoś wchodzi do mojego domu bez mojej zgody przez okno to traktuję go jak intruza, wobec którego używam odpowiednich środków. Jak ktoś chce wejść do mojego domu to niech spełni pewne procedury jak zapukanie do drzwi czy naciśnięcie dzwonka. Tak samo powinno być z naszym „większym domem” jakim jest Polska. Za nielegalne przekroczenie granicy powinno się wyciągać surowe konsekwencje. Jak ktoś chce legalnie przekroczyć granicę to od tego są przejścia graniczne i odpowiednie procedury.

Niektórzy mają czelność porównywać nachodźców do Bożej rodziny uciekającej do Egiptu. Czy Józef, Maryja i malutki Jezus przekraczali granicę nielegalnie? Warto dodać, że polskie władze przyjmują uchodźców z Afganistanu, którzy kolaborowali z Amerykanami. Można tu mieć zastrzeżenia, ale w tym przypadku nasze służby wiedzą kogo przyjmują. A kim są przybysze za wschodnią granicą tego nie wiemy. Skąd mamy wiedzieć czy pośród nich nie ma terrorystów?

Polityka Łukaszenki

Ostatnimi czasy słyszymy o przypadkach śmiertelnych. Niestety będzie ich coraz więcej, tym bardziej, że będzie robić się coraz zimniej. Niemniej zastanówmy się kto jest winien tych zgonów. Owi przybysze sami podjęli decyzję o niebezpiecznej eskapadzie. Tym bardziej byli świadomi, że będą przy tym łamać prawo chcąc nielegalnie przedostać się do Strefy Schengen. Prawdopodobnie owi zmarli żyliby do dzisiaj gdyby zostali w swoich krajach. Dodatkowo są oni na terenie Białorusi, więc nasze państwo nie ma wobec nich żadnych zobowiązań. Jedyną metodą jaką można zatrzymać tą ekspansję to wysłanie w świat informacji, że Polska szczelnie strzeże swych granic. Najgorszą rzeczą jaką można zrobić to okazanie słabości co tylko zachęci innych do nielegalnego przekraczania granicy.

Zauważmy, iż nachodźcy przybyli na Białoruś. Co by nie mówić o rządach Łukaszenki to na Białorusi nie ma prześladowań religijnych. Jeśli zatem ci ludzie opuściliby teren Białorusi to w żaden sposób nie można ich nazwać uchodźcami. Co ciekawe znajdą się tam nie tylko obywatele Afganistanu, ale również innych państw islamskich jak np. Somalii, Turcji, Egiptu itd. W tych państwach nie ma wojen. Ciekawe, iż nachodźcy za swój cel nie obierają bogatych państw muzułmańskich jak: Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Katar itp. Sprowadzenie ich na Białoruś to zaplanowana, szerzej zakrojona akcja. Mszczący się za wtrącanie się w wewnętrzne sprawy Białorusi Łukaszenka testuje teraz nasze państwo. Możliwe, że po cichu pomaga mu Putin. Realia są takie, że jeśli zaczęlibyśmy ulegać to Łukaszenka natychmiast zacząłby wysyłać nam coraz większe liczby nachodźców. Dodatkowo pamiętajmy, że przynależność do Unii Europejskiej oraz Strefy Schengen zobowiązuje nas do chronienia ich granic.

Owoce islamu w Europie

Nachodźcy w zdecydowanej większości to muzułmanie. Przykład Europy zachodniej pokazuje, że tam gdzie pojawiają się islamiści tam wzrasta przestępczość i liczba nierobów pasożytujących na zasiłkach. Najlepszym tego przykładem tego czym kończy się przyjmowanie muzułmanów są zamachy z Berlina, Manchesteru, Paryża, Brukseli, Nicei. Co łączyło sprawców tych zamachów?

Cywilizacja muzułmańska podobna jest do takich systemów jak nazizm czy komunizm. Słynie ona z przemocy, braku wolności i nietolerancji. Islam nie toleruje jakiegokolwiek sprzeciwu. Większość przybyszów z państw muzułmańskich zamiast się asymilować z czasem narzuca swe zasady innym.

Nie każdy muzułmanin jest terrorystą, ale niemal każdy terrorysta to muzułmanin. Zróbmy tutaj analogię do nazizmu. Czy każdy głosujący na NSDAP Adolfa Hitlera był zdolny do okrucieństw jakich dopuszczali się SSmani? Oczywiście że nie, niemniej wyborcy NSDAP byli winni ich dojścia do władzy. Sami też nie sprzeciwiali się zmianom jakie wprowadzała partia. Podobnie jest z większością „lajtowych” muzułmanów. Nie będą oni mordować niemuzułmanów, ale nie będą stawiać oporu tym, którzy będą się tego dopuszczać.

W wielu przedszkolach i szkołach w państwach zachodnich wycofano z menu wieprzowinę, gdyż nie podobało się to muzułmanom. Spora liczba muzułmanów nie ukrywa, że kobiety, które nie są pozasłanianie od stóp po głowę prowokują swym ubiorem do gwałtu. Sama religia muzułmańska nie kryje się z dyskryminacją kobiet. Francuscy Żydzi coraz liczniej uciekają z Francji ze względu na antysemickie działania muzułmanów. Tutaj Żydów spotykają coraz częściej niszczenie mienia, brutalne pobicia, a nawet morderstwa. Inną grupą, która pośród muzułmanów musi mieć się na baczności są homoseksualiści. Warto zauważyć, że w wielu państwach muzułmańskich czyny homoseksualne są karane śmiercią.

Nie zapominajmy, że muzułmanie nieraz walczą sami ze sobą. Przykład państw zachodnich pokazuje, iż nieraz dochodzi do konfliktów między szyitami, a sunnitami. Także mają miejsce konflikty muzułmanów na tle narodowym czego przykładem są liczne starcia między Kurdami, a Turkami w Niemczech. Jeśli tego nie chcemy to powinniśmy wyciągać wnioski z błędów jakie popełniają inni. Bądźmy mądrymi Polakami przed szkodą.

Zobacz również: CZY ZA POWSTANIE ISLAMU ODPOWIADA SZATAN

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.