Strona główna Dzieje się Pastor Cyrikas organizuje zbiórkę słodyczy dla żołnierzy

Pastor Cyrikas organizuje zbiórkę słodyczy dla żołnierzy

Pastor Cyrikas
zdjęcie: Facebook Pastora Andrzeja Cyrikasa

Pastor Cyrikas obwieścił na Facebooku, iż organizuje zbiórkę słodyczy dla Straży Granicznej i Wojska Polskiego strzegących granic.

Pastor Andrzej Cyrikas z Chrześcijańskiej Wspólnoty Ewangelicznej w Bielsku Białej postanowił symbolicznie nagrodzić polskie służby za ochronę granic. Na Facebooku zamieścił następujący wpis:

„Od wielu miesięcy polska Straż Graniczna, zmaga się z falą imigrantów, którą Rosja i Białoruś próbują wepchnąć do Polski. Chcielibyśmy żołnierzom i funkcjonariuszom tej Straży podziękować, chociaż w symboliczny sposób i obdarować ich słodyczami, które zamierzamy im wysłać. Dlatego już prowadzimy zbiórkę i jeśli ktokolwiek chce się do niej dołożyć, to prosimy wysyłać paczki na adres: 43-300 Bielsko-Biała ul.3 Maja 21. Postaramy się przy przekazaniu daru udokumentować ten fakt zdjęciem i później umieścimy je w sieci.”

Sytuacja na granicy z Białorusią jest coraz bardziej napięta. Łukaszenka wysyła coraz większe liczby imigrantów w stronę Polski i Litwy. Mimo, iż mogą oni np. starać legalnie o status uchodźcy to nie zamierzają spełniać tutaj żadnych procedur. Litewska ambasada na Białorusi oznajmiła, iż jest możliwość uzyskania u nich statutu uchodźcy, ale nikt dotychczas nie zgłosił się z takim wnioskiem.

Ataków na Wojsko Polskie i Straż Graniczną jest coraz więcej. Niedawno dwóch żołnierzy trafiło do szpitala. Imigranci coraz śmielej dokonują prób dewastacji ogrodzenia granicznego. Zachęcamy do modlitwy o zakończenie problemów na wschodniej granicy.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.