Strona główna Dzieje się Boże nawiedzenie na uniwersytecie Absury

Boże nawiedzenie na uniwersytecie Absury

Boże nawiedzenie na uniwersytecie Absury
Boże nawiedzenie na uniwersytecie Absury

Ta bardzo rzadko spotykana sytuacja. Dnia 8 lutego wydarzyło się Boże nawiedzenie na uniwersytecie Absury. Uczniowie i pracownicy, przyszli na swoją uczelnię o 10 rano i stało się! Niesamowita Boża obecność zstąpiła i zaczęła dotykać ich gotowych i otwartych serc.

Od kilku dni wszyscy jesteśmy świadkami jak Boże nawiedzenie na uniwersytecie Absury dotyka ludzi. Studenci i pracownicy uniwersytetu, który znajduje się w pobliżu Dayton w stanie Ohio, jak się możemy domyślać, nie spodziewali się tego, co miało nastąpić tego dnia. Była to środa, 8 lutego 2023, wszyscy przyszli na 10 rano do uczelni, a Boża obecność nawiedziła ich. Ludzie zaczęli się nieustannie modlić, wielu z nich w odpowiedzi na Boże poruszenie, postanowiło zmienić swoje plany.

Spotkanie z Bogiem trwa nadal, ludzie głodni Boga zjeżdżają się z każdej strony. Spotkanie jest podzielone na kilka sal. Boża obecność jest odczuwalna nawet poza budynkiem, na ulicy, wśród jeżdżących samochodów. Ludzie pragną dostać się do środka aby być w centrum Bożego nawiedzenia. Przed wejściem widnieje olbrzymia kolejka ludzi głodnych Boga, którzy bez uwagi na to czy jest noc, czy dzień, oraz jakie są warunki pogodowe, czekają na swoją kolej.

ZOBACZ TAKŻE: CZY JEZUS ZMARTWYCHWSTAŁ?

Boże nawiedzenie na uniwersytecie Absury

W internecie pojawiło się dużo filmów z tego miejsca, dodatkowo część z nich jest z wewnątrz spotkania. Oprócz tego, Boże nawiedzenie na uniwersytecie Absury, komentuje wielu znanych ludzi z kręgów chrześcijańskich m.in. Ewangelista Daniel Kolenda, który nagrał relacje z tego co się dzieje przed budynkiem. Są też głosy przeciwników tego Bożego działania. Wewnątrz sal, nie wygląda to jak standardowe spotkanie kościoła. Duch Święty po prostu się porusza, a ludzie sobie usługują. Jeden z uczestników również sfilmował przypadek manifestacji demonów które nie mogły wytrzymać w tej Bożej obecności. Ponad to, ludzie zostawiają swoje telefony z włączonymi transmisjami i prośbą aby nie wyłączać transmisji.

Wiemy że uniwersytet jest obecnie od kilku dni odwiedzany przez ludzi z wielu miejsc. Wierzymy że to co się tam dzieje jest oznaką dobrego początku przebudzenia które przyjdzie niedługo również do Polski. Polskie kościoły potrzebują się obudzić, potrzebują na nowo rozkochać się w Bogu, oraz zatonąć w Jego obecności.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.